Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 183,015
· Najnowszy użytkownik: dollyaw69

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Jak oceniasz nową stronę SKNH UW?Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.

Krótko o Kole

Studenckie Koło Naukowe Historyków UW jest najstarszym i najliczniejszym spośród obecnie istniejących Kół Naukowych na Uniwersytecie Warszawskim. Niedawno SKNH hucznie świętowało swoje dziewięćdziesiąte urodziny. W struktury Koła wchodzi kilkanaście Sekcji tematycznych. Sekcje spotykają się na dyskusjach nad referatami zwykle co kilka tygodni (lub częściej). Informacje o ich spotkaniach można znaleźć na ogłoszeniach wywieszonych w IH, jak i na stronach internetowych Koła i poszczególnych Sekcji. Aby dołączyć do którejś z Sekcji wystarczy przyjść na jej spotkanie.
SKNH wydaje pismo „Teka Historyka”, w którym studenci mają możliwość publikowania wyników swoich badań. Zarząd SKNH co roku przeprowadza konkurs prac rocznych z cennymi nagrodami fundowanymi przez dyrektora IH UW. Nagrodzone prace publikowane są w „Tece Historyka”.

Członkowie SKNH UW organizują również konferencje naukowe oraz biorą czynny udział w konferencjach organizowanych przez inne ośrodki akademickie. Inną dziedziną aktywności członków SKNH jest organizacja objazdów naukowych (zarówno tych obowiązkowych-kursowych, jak i zupełnie nadprogramowych). Corocznie odbywa się kilka objazdów naukowych - nie tylko po Polsce, ale również zagranicznych.

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do SKNH zapraszamy na naszego fanpage'a (link poniżej), walne zebrania Koła jak i na spotkania jego poszczególnych sekcji. Informacje na temat działalności SKNH są również zamieszczane na naszej tablicy informacyjnej w IH UW (między II a III piętrem). Możecie też do nas pisać na adres e-mail: sknh.kn@uw.edu.pl. Gościnnie korzystamy także z faxu IH UW: (0-22) 826 19 88.

Zarząd SKNH UW oraz redakcja „Teki Historyka” urzędują w pokoju 202 na IV piętrze Instytut Historycznego UW (Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa).

(https://www.facebook.com/Studenckie-Ko%C5%82o-Naukowe-Historyk%C3%B3w-UW-SKNH-UW-137522582932145/)

Wygenerowano w sekund: 0.12
5,410,374 Unikalnych wizyt