Nawigacja

Aktualnie online

· Gości online: 3

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 183,016
· Najnowszy użytkownik: SvenFut

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ankieta

Jak oceniasz nową stronę SKNH UW?Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.

Praktyki

Studenci studiów licencjackich historii są zobowiązani do końca trzeciego roku „wyrobić” 120 godzin praktyk zawodowych. Praktyki można zrobić także poprzez prace na rzecz UW (pomoc w inicjatywach organizowanych przez Instytut Historyczny czy też inne jednostki uniwersyteckie, działalność w Samorządzie Studenckim, kołach naukowych czy też organizacjach studenckich).

W wypadku tego sposobu praktyki można wyrobić poprzez działalność w Studenckim Kole Naukowym Historyków. Może to być zarówno udział w spotkaniach sekcji naszego Koła, wygłoszenie referatu, udział w konferencji lub nieobowiązkowym objeździe naukowym czy też napisanie artykułu historycznego. Zapraszamy!

Więcej informacji na temat praktyk zawodowych i sposobu ich rozliczania znajduje się na stronie Instytutu Historycznego UW: Tutaj. Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z tzw. „przelicznikami” różnych form aktywności na godziny praktyk.

Przypominamy, że przy rozliczaniu praktyk odbytych w ramach działalności w SKNH UW należy wypełnić Załącznik nr 5 do Zasad odbywania praktyk na studiach pierwszego stopnia na Wydziale Historycznym i przedstawić go do podpisu Prezesowi SKNH. Załącznik można pobrać m.in. STĄD

Wygenerowano w sekund: 0.08
5,410,508 Unikalnych wizyt